Tel : (+90) 342 211 - 21 21
Faks : (+90) 342 211 - 22 27
Mail : info@naksanplastik.com
Adres : 1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13
Gaziantep - Türkiye

Tarihçe

1940’yılında Gaziantep’te temelleri atılan Naksan, plastik sektörünün dünyada yaygınlaşmaya başladığı 1960′lı yıllarda Polietilen Film ve Sera Örtüsü pazarlamaya başlamıştır.

Plastik Film mamullerine hızla artan talep ile tüm dikkatini ve yatırımlarını bu sektöre kaydırarak 1979 yılında halihazırda gurubun lider şirketi durumunda olan Naksan Plastik kurulmuş, üç adet film ve bir adet otomatik kesim makinesi ile kendi tesislerinde üretime başlamıştır.

Piyasadaki arz ve talep dengelerini iyi değerlendiren ve sürekli olarak tüketicinin nabzını tutan Naksan Plastik, sadece Polietilen Film ve Sera Örtüsü ile kendini sınırlamayıp, geniş bir vizyonla, yatırımlarına ve ürün portföyüne her yıl yenilerini eklemiştir.

90’lı yılların sonunda ise Gaziantep’te dev bir entegre tesis kurarak Naksan Plastik’i dünyaya uzanan bir marka haline getirecek adım atıldı. 76 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin ve Dünyanın lider ambalaj markası olan Naksan Plastik, hızlı adımlarla Türkiye ve dünya plastik ve ambalaj pazarında başarılı ve istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

Dünya kalite standartlarında üretim yapan, ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile üretici ve tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan Naksan Plastik, ülkemizi dünya arenasında en iyi şekilde temsil ediyor.

Copyright © 2010 Naksan Plastik Tüm Hakları Saklıdır
Anasayfa | Kurumsal | İK | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi| Bilgi Toplumu Hizmetleri
1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13 Gaziantep - Türkiye
Tel: +90 - 342 - 211 21 21