1234
Tel : (+90) 342 211 - 21 21
Faks : (+90) 342 211 - 22 27
Mail : info@naksanplastik.com
Adres : 1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13
Gaziantep - Türkiye
Basin Bltenleri

Basin Odasi 11 Aralık 2017 15:53

Basin OdasiGAPPLAST’TA NAKSAN RÜZGARI

Türkiye’nin en büyük ambalaj üreticisi ve sektör lideri olan Naksan Plastik A.Ş. bu yıl ikincisi düzenlenen GAPPLAST 2017 Plastik, Ambalaj, Kimya Teknolojileri, Hammadde ve Ürünleri Fuarı’nda ziyaretçilerden tam not aldı.

Gaziantep Ortadogu Fuar Merkezi ev sahipliğinde gerçekleşen GAPPLAST 2017 Plastik, Ambalaj, Kimya Teknolojileri, Hammadde ve Ürünleri Fuarı Naksan Plastik açısından oldukça hareketli geçti. Naksan standı , fuar boyunca sektörden ve sektör dışından ziyaretçilerinin akınına uğradı.

Plastik ve ambalaj sektöründe kalite, kapasite, termin ve ürün çeşitliliği denince ilk akla gelen firma olduklarını ifade eden Naksan Holding Genel Koordinatörü Mahmut Birlik, Naksan Plastik olarak geniş ürün gamını ve teknolojilerini tüketicilere daha iyi tanıtmak amacıyla fuar katılımlarına büyük önem verdiklerini söyledi.

Birlik, ” Fuarda standımız yerli ve yabancı konuklar tarafından büyük ilgi gördü . Bu fuarlar ülkemizi ve bölgemizi tüm dünyaya temsili açısından son derece önemli. Verimli ve başarılı bir fuar süreci geçirdik. Gösterilen yoğun ilgiye teşekkür ederiz.” dedi.

Naksan Plastik’in Avrupa’nın en büyük ve en teknolojik entegre plastik tesisinden birine sahip bir kurum olduğunu sözlerine ekleyen Naksan Holding Genel Koordinatörü Mahmut Birlik, Şirket TMSF’ye devredildiği günden beri tekrar sıçrama yaparak gücüne güç katmıştır. Bizler her türlü aksiyonları aldık ve almaya da devam edeceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Copyright © 2010 Naksan Plastik Tüm Hakları Saklıdır
Anasayfa | Kurumsal | İK | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi| Bilgi Toplumu Hizmetleri
1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13 Gaziantep - Türkiye
Tel: +90 - 342 - 211 21 21