1234
Tel : (+90) 342 211 - 21 21
Faks : (+90) 342 211 - 22 27
Mail : info@naksanplastik.com
Adres : 1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13
Gaziantep - Türkiye
Basin Bltenleri

Basin Odasi 07 Eylül 2012 15:28

Basin OdasiTürkiye nin En İyi Ambalajları Belli Oldu Naksan a Altın Ambalaj

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları 2012 Yarışması’nda Naksan Plastik yenilikçi iki ürünü ile bir altın bir yetkinlik ödülü alarak büyük bir başarıya daha imza attı.

Four Seasons Hotel İstanbul’da düzenlenen törenin sunuculuğunu Ceylan Saner yaparken 400’ü aşkın davetlinin katıldığı programda Yaşar’ın verdiği konser davetlileri adeta büyüledi.

Naksan Plastik Genel Müdürü Sadettin Korkut konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İki yenilikçi ürünümüz ile katıldığımız bu önemli yarışmada  kazandığımız ödüllerden dolayı gurur duyuyoruz. Bizim için, inovasyon ve tasarım yoluyla müşterilerimize çözümler sunmak, katma değer yaratmak büyük önem taşıyor. Bu ödül aynı zamanda  değerli müşterilerimiz için doğru ortak olduğumuzu ortaya koymaktadır. Naksan Plastik’deki tüm iş arkadaşlarıma, çalışmalarıyla bizi ileriye taşıdıkları için teşekkür etmek istiyorum.”

Fleksibıl ambalajlar katagorisinde “Parlak Koruma” isimli yenilikçi ürünü ile “Altın Ambalaj Ödülü” ve “Parlak Dönüşümlü” yenilikçi ürünü ile de Yetkinlik Ödülü kazandıklarını belirten Naksan Plastik Genel Müdürü Sadettin Korkut, “Seçici Kurul üyeleri, oybirliği ile karar vererek birinci aşamada “Yetkinlik 2012” ödülüne layık görülen 127 ambalajı; ikinci aşamada ise “Yetkinlik 2012” ödülüne layık görülen ambalajlar arasında yeniden değerlendirme yaparak, kendi kategorileri içerisinde Altın, Gümüş ve Bronz ödüller alacak ürünleri belirlemişlerdir” dedi.

Korkut: “Almış olduğumuz bu iki ödül ile WPO-World Packaging Organization (Dünya Ambalaj Örgütü) tarafından her yıl organize edilmekte olan WorldStar (Dünya Yıldızı) yarışmasına da katılabileceğiz. Amacımız burada da iyi bir ödül alarak ülkemizi ve sektörümüzü en iyi şekilde temsil etmektir” diyerek sözlerini tamamladı.

Copyright © 2010 Naksan Plastik Tüm Hakları Saklıdır
Anasayfa | Kurumsal | İK | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi| Bilgi Toplumu Hizmetleri
1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13 Gaziantep - Türkiye
Tel: +90 - 342 - 211 21 21