1234
Tel : (+90) 342 211 - 21 21
Faks : (+90) 342 211 - 22 27
Mail : info@naksanplastik.com
Adres : 1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13
Gaziantep - Türkiye
Basin Bltenleri

Basin Odasi 08 Şubat 2016 12:47

Basin OdasiNaksan’dan Anlamlı Destek

Naksan’dan Anlamlı Destek

Plastik sektörünün dünyadaki en önemli markalarından birisi olan Naksan Plastik, çalışanları ile sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek “Kan Bağışıyla Hayat Kurtarın” sloganıyla kızılay kan merkezine kan bağışında bulundu. Naksan Plastik çalışanları, gerçekleştirilen organizasyonda Kızılay’a kan bağışında bulundu. Kızılay yetkililerinin test ve kontrolleri ile başlayan kampanyaya Naksan yöneticileri ve çalışanları yoğun ilgi gösterdi.

Kan bağış yapmanın insan sağlığının en büyük zenginliği olduğunu belirten Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu Grubumuz, sanayide ve ekonomik alanlarda gerçekleştirdiği temel faaliyetlerin yanında, insani değerlere olan hassasiyetini de değişik vesilelerle ortaya koymaktadır. Topluluğumuz çalışanları tarafından yapılan kan bağışı ile Türkiye’de binlerce hayata dokunduk. 1 ünite kandan 3 kişi faydalanabiliyor. Bu nedenle, sadece kendi yakınlarımızı değil diğer insanların da ihtiyaçlarını gözeterek kan bağışında bulunmalı ve 1 bağış yaptığımızda 3 kişinin kurtulabileceğini unutmamalıyız.” ifadelerini kullandı.

Naksan Plastik’in sosyal sorumluluk anlayışının topluma ve çalışanlarına duyduğu saygının en önemli göstergesi olduğunu belirten Nakıboğlu şunları söyledi: “Biz daima toplumumuzun yaşadığı acıları, sıkıntıları onlarla birlikte yaşayarak, zor durumda olan insanlara destek olmanın gayreti içerisindeyiz. Birçok alanda olduğu gibi sağlık açısından da insanlara ihtiyaç duydukları zamanlarda destek olabilmenin önemini biliyoruz. Bu kapsamda, Türk Kızılayı ile işbirliği yaparak kan bağışı kampanyası düzenledik ve çalışanlarımızla kan bağışında bulunduk. Bu bağış ne ilk ne de son olacaktır. Bünyemizde yapılan bu çalışmaların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında özveriyle çalışan başta Kızılay olmak üzere tüm yetkililerimize ve desteklerini esirgemeyen tüm yönetici çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Copyright © 2010 Naksan Plastik Tüm Hakları Saklıdır
Anasayfa | Kurumsal | İK | İletişim | Gizlilik Sözleşmesi| Bilgi Toplumu Hizmetleri
1. Organize Sanayi Bölgesi 18 Nolu Cadde, No : 13 Gaziantep - Türkiye
Tel: +90 - 342 - 211 21 21